„PGKiM” Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie   czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej podstawowe,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę ¾ etatu.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  do dnia 11.01.2019 r. na adres   m.paczesna@pgkimal.pl   albo składanie /przesyłanie aplikacji na adres spółki: „PGKiM” Sp. z o.o., ul. 1 Maja 28/30, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

Prosimy o zawacie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest „PGKiM” Sp. z o.o. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. 1 Maja 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

2019-01-03

Comments are closed.