Brak wody !
W związku z uszkodzeniem hydrantu, w dniu 18.05.2026r. o godz. 8.30 wstrzymana została dostawa wody na ul. Zgierskiej, na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Składowej, wraz z ulicą Składową.
Planowany termin usunięcia awarii- do godziny 18.00
Beczka z wodą podstawiona została przy PGE (ul. Zgierska 47).
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
